Výstavba infrastruktury pro rodinné domy na sídlišti Hutník zdárně pokračuje. Zájemci o bydlení budou moci získat právo stavby na těchto pozemcích během transparentní veřejné soutěže.

Vítěz výběrového řízení na provedení stavby VHS Břeclav s. r. o. připravuje za téměř 34 milionů korun infrastrukturu pro budoucí majitele rodinných domů. „V pátek 18. února proběhlo předání staveniště, stavba má být dle harmonogramu dokončena do první poloviny roku 2023,“ vysvětloval zhotovitel v březnu. Nyní však zhotovitel s úsměvem konstatuje, že je velmi reálné stihnout stavbu dokončit ještě do konce kalendářního roku 2022.

V rámci veřejné soutěže se město rozhodlo finančně zvýhodnit mladé rodiny s dětmi. „Mám velkou radost, že mezi vítěznými uchazeči vídám zejména mladí lidé, kteří chtějí ve Veselí zůstávat,“ komentuje starosta města Veselí nad Moravou Petr Kolář.

Veřejná soutěž pro zřízení práva stavby a následného prodeje pozemků pro výstavbu rodinných domů v lokalitě Hutník ve Veselí nad Moravou se bude konat v úterý 7. června 2022 od 15:00 hodin.